Share

 

במשך כיותר משלושה עשורים, KLA-Tencor ישראל, משמשת ככוח מניע בתעשיית המוצרים הדיגיטליים. כיום KLA-Tencor ישראל הינה ספקית גלובלית מובילה של פתרונות מתקדמים למדידה ולבקרה של תהליכי ייצור שבבים, כמו גם טכנולוגיות מטרולוגיה עבור תעשיית המוליכים למחצה.

בישראל מעסיקה החברה כ- 500 עובדים שמפתחים, מייצרים ותומכים במערכות מטרולוגיות המתקדמות ביותר הנמכרות ליצרני השבבים הגדולים בעולם. החברה פעילה בשלושה אתרים: אזור התעשייה רמת גבריאל במגדל העמק, קריית גת ואזור התעשייה יקנעם.

הודות לקדמה הטכנולוגית והצורך המתמשך ביצור שבבים, אנו מגייסים לשורותינו את הכישרונות המובילים בתחומי ההנדסה, פיזיקה, ותכנות, שרוצים להיות בחזית קהילת המידע הדיגיטלי. אם הנך מעוניין/ת בקריירה בקדמת הטכנולוגיה – הגעת מקום הנכון בשבילך!

ייחודה של KLA-Tencor ישראל הוא בכך שמחלקות הפיתוח, הייצור והתמיכה פועלות יחדיו תחת קורת גג אחת. עבודה בכפיפה אחת, לא רק יוצרת אווירת חברות שמייצרת תוצאות, אלא גם גורמת לכך שרוב העובדים בוחרים להישאר איתנו למשך שנים ארוכות.

KLA-Tencor ישראל הינה חברה גדולה דיה על מנת להשפיע על העולם כולו, וקטנה דיה על מנת לדאוג לנתיב הקריירה של כל אחד מעובדייה. אנו פועלים לטובת פיתוחם המקצועי והאישי של עובדינו ומספקים להם מגוון רחב של הדרכות והכשרות מקצועיות וניהוליות, תוכניות לתארים מתקדמים ולימודי תעודה באוניברסיטאות מובחרות.

מיקומים

מגדל העמק, ישראל
  רח' הלווין 1, ת.ד 143, אזור תעשייה רמת גבריאל, מגדל העמק
  מיקוד 23100
  +טלפון: +972-4-644-9449
  פקס: ++972-4-644-9450

קריית גת, ישראל
  רח' הברזל 5, ת.ד 8621, אזור תעשייה גת 2000, קרית גת
  מיקוד: 82000

יקנעם, ישראל
 רח' הכרמל 2, בית אלון, כניסה ראשונה, יקנעם 
 מיקוד: 2066724 

 

לקבלת רשימה מקיפה לחץ כאן

מידע נוסף אודותינו

הערכים שלנו

חברת KLA-Tencor מהווה סביבת עבודה המכבדת גיוון של העובדים, הבנה ואתגרים המבוססים על תרבות גלובלית, מיומנויות וידע. הטכנולוגיה משתנה ללא הרף, אולם ערכי הליבה של KLA-Tencor הם שמשמרים את מקומנו בחוד החנית של השוק והטכנולוגיה.

התמדה

לא משנה כמה קשה - אנחנו אף פעם לא מרימים ידיים

השאיפה להשתפר

לא משנה עד כמה הצלחנו עד כה - תמיד יש מקום לשיפור

צוותים בעלי ביצועים גבוהים

אנו מובילים ומשתפים פעולה כדי לספק את מיטב הביצועים

כנות, אמינות ועיקביות

העובדים של KLA-Tencor הם כנים ואמינים

אי אפשר בלעדינו

אנו שואפים להפוך לחיוניים עבור לקוחותינו, לכן אנו מספקים להם מוצרים ופתרונות ייחודיים.

הטבות

התעשייה קוראת ל-KLA-Tencor לפעול בזריזות. כדי להמשיך ולפעול ברמת המצוינות האופיינית לנו, דרושות לנו הטבות מצוינות באותה מידה.

ההטבות של KLA-Tencor כוללות :

  • שכר בסיס תחרותי
  • תוכנית בונוסים לעובדים
  • תוכנית רכישת מניות לעובדים
  • ביטוח נסיעות
  • תוכנית סיוע לעובדים
  • תוכנית הדרכה ופיתוח בחו"ל
  • פרסים במזומן ובשירותים

הדרכה ופיתוח מקצועי

KLA-Tencor מאפשרת פיתוח אישי יוצא מן הכלל באמצעות העמקת הידע. תוכניות ההדרכה והפיתוח שלנו תורמות לצמיחה אישית ומקצועית, וכן להצלחת עסקינו.

החזון שלנו הוא להפוך לארגון של ניהול ידע. אנו שואפים להעניק גישה למקורות מידע וידע שיאפשרו לך גם לשפר את הפרודוקטיביות וגם לקדם את הקריירה. ב-2008 נכללה KLA-Tencor בהיכל התהילה של כתב העת Training Magazine, לאחר שבמשך ארבע שנים ברצף דורגה בין 10 החברות המובילות מבין 125 החברות הטובות ביותר שבחר כתב העת. KLA-Tencor תוארה כחברה המקדשת את השילוב בין טכנולוגיה והדרכה.

תוכנית לפיתוח אישי

קבוצת הלמידה הארגונית שלנו מקדמת את הידע ב-KLA-Tencor. אנו מספקים תוכניות לימודים ושיעורים שיסייעו לך לתכנן את מסלול הקריירה הספציפי שלך ולהתכונן עבורו.

מרכז משאבי המידע (IRC)

Information Resource Center מקדם העברה של מידע ומשמש כמקור מרכזי למידע עסקי וטכני עבור קהילת KLA-Tencor בעולם כולו.

"אני רוצה להיות חלק מצוות מוכשר, מנוסה וידידותי. כדי שאוכל ליהנות מעבודתי ולהצליח, חשוב לי לעבוד בצוות הפועל בשיתוף פעולה ובסביבת עבודה ידידותית. KLA-Tencor חושפת אותי לפיתוח של high and low level software ולפיתוח חומרה, ועוזרת לי להישאר בחזית הטכנולוגיה של תעשיית המוליכים למחצה".
- מפתח תוכנה, ישראל

 

חפש משרות